Critiques pour SG Fórum tuning
SG Fórum tuning par JimMorrison723
Avis de kranazoli[HUN]
Noté 5 sur 5
par kranazoli[HUN], il y a 8 ansHali! Nice! Olyat lehet, hogy pl. topic tetjén, a gombok mellett, stb... kijelezze, hogy melyik topic-ot is olvasom éppen? Magyarázat. Sokszor van, hogy görgetek lefelé, több topic, több fülön és már azt sem tudom, hogy épp melyik topic-ot olvasom. Remélem érhető voltam. (?!)
1 note
Il n’y a aucune critique pour l’instant