Recenzje dodatku Firefox Translations
Firefox Translations Autor: Firefox
1046 recenzji
- Ocena: 4/5Autor: Donkey Kong Official, 2 lata temu
- Ocena: 3/5Autor: Rached Noureddine, 2 lata temui hope it get's better over time, there's one thing in my opinnion should be addressed ASAP, the full size pop up esthetiques
And please add the one of Six official languages of the World, Arabic :)
thanks - Ocena: 5/5Autor: b28, 2 lata temu
- Ocena: 5/5Autor: Użytkownik Firefoksa 18503847, 2 lata temu
- Ocena: 5/5Autor: misha, 2 lata temu
- Ocena: 3/5Autor: Użytkownik Firefoksa 18495240, 2 lata temu
- Ocena: 2/5Autor: Użytkownik Firefoksa 15497435, 2 lata temuIt's better than nothing, but nothing is still sometimes all I have.
1) I was glad when they "integrated" a translator in Firefox, but the problem is that it's not always there when needed! It seems if there are a few English words on a foreign page, such as even menu titles, it doesn't recognize that translation is needed. I'm frustrated in looking for how to get the translator to show up.
2) Also, translations are often nonsensical and even hilarious.
3) I expected it to automatically translate new pages I open on the same site where it's already translated a page, but I have to re-select the translator from the toolbar for every page. - Ocena: 4/5Autor: Choc1024, 2 lata temuNice, but would like to have a feature so I can translate entire pages.
- Ocena: 1/5Autor: 1Cef0xGReeN, 2 lata temuНе работает, то как показано на скринах или видео. Вообще неудобно будет, если появится ещё одна полоса где надо нажимать переводить. Но у меня вообще не появляется панелька. Ни на Reddit, ни на nexus.
- Ocena: 5/5Autor: Użytkownik Firefoksa 15569720, 2 lata temu
- Ocena: 5/5Autor: Użytkownik Firefoksa 18476553, 2 lata temu
- Ocena: 5/5Autor: LG, 2 lata temu
- Ocena: 5/5Autor: Użytkownik Firefoksa 18461041, 2 lata temu
- Ocena: 5/5Autor: Александр, 2 lata temu
- Ocena: 1/5Autor: Użytkownik Firefoksa 18132704, 2 lata temu
- Ocena: 3/5Autor: skesiraju, 2 lata temuAt times, it is good. Sometimes it is horrible. (Czech -> English). Wish there was a way to send feedback to improve the models.
- Ocena: 1/5Autor: Użytkownik Firefoksa 14253315, 2 lata temu
- Ocena: 5/5Autor: Użytkownik Firefoksa 18434344, 2 lata temuОтлично! Не возлагала больших надежд, но оказалось, крутая программа
- Ocena: 5/5Autor: Dom1n, 2 lata temu
- Ocena: 5/5Autor: frankshrum, 2 lata temu
- Ocena: 5/5Autor: Jozef Penjak, 2 lata temu
- Ocena: 4/5Autor: p3whyte, 2 lata temuSimple. Easy. It could look better. Maybe dark mode or some color customizing.
- Ocena: 1/5Autor: Użytkownik Firefoksa 18427500, 2 lata temu