Отзывы на «Autumn Wind Blows by MaDonna»
Autumn Wind Blows by MaDonna от MaDonna
2 отзыва
- Оценено на 5 из 5от Пользователь Firefox 13718743, 6 лет назад
- Оценено на 5 из 5от x-max-x, 14 лет назадI think it is beautiful. Colourful though not too over-the-top so it still remains bright but easy on the eye. I like how it fades too. Lovely persona :-)