Отзывы на «Lonely Tree»
Lonely Tree от jeastman
2 отзыва
- Оценено на 4 из 5от C SUNSHINE, 15 лет назадIt is nearly PERFECT...
THANKS!
I love being able to see my toolbar icons!!
Yet have a seen on the far right!!
From someone who only hopes to learn to paint: :D Maybe background becomes a tad too yellow when posted as persona?
Keep it up!