Bewertungen für SG Fórum tuning
SG Fórum tuning von JimMorrison723
Bewertungen von kranazoli[HUN]
Bewertet mit 5 von 5 Sternen
von kranazoli[HUN], vor 8 JahrenHali! Nice! Olyat lehet, hogy pl. topic tetjén, a gombok mellett, stb... kijelezze, hogy melyik topic-ot is olvasom éppen? Magyarázat. Sokszor van, hogy görgetek lefelé, több topic, több fülön és már azt sem tudom, hogy épp melyik topic-ot olvasom. Remélem érhető voltam. (?!)
1 Bewertung
Es liegen noch keine Bewertungen vor