Critiques pour Theme Sea
Theme Sea par VitorSerrano
Avis de Temari
Noté 5 sur 5
par Temari, il y a 8 moisСпасибо разработчику, пользуюсь этой темой уже несколько лет. не представляю фаерфокс без нее
Thank you for your work. I have been using your theme for few years already. Can't imagine firefox without it!
Thank you for your work. I have been using your theme for few years already. Can't imagine firefox without it!
2 notes
- Noté 5 sur 5par SSMetalGoddess, il y a 6 ans