Отзывы на «Symphony in white green red»
Symphony in white green red от rositza
Отзывы Пользователь Firefox 17587794
Оценено на 5 из 5
от Пользователь Firefox 17587794, 3 года назад3 отзыва
- Оценено на 5 из 5от Gina, 11 лет назадI am new to firefox, and this one immediately grabbed my attention, i do love the colors and i love the beautiful birds. I could go without green tabs...but meh, details :)