Recensioner för Black by MaDonna
Black by MaDonna av MaDonna
Recension av psysto
Betygsatt 5 av 5
av psysto, för 13 år sedanВкладки хорошо читаемые, не напрягает зрение. Просто. Стильно. Идеально сочетается с моим интерфейсом. Спасибо!
Utvecklarens svar
postad för 13 år sedanthanks. I ope this was a good review because I only speak English. Sorry!